عنوان پیام
متن پیام

کتاب‌های پرفروش «تابستانه کتاب» معرفی شدند

تاریخ ثبت : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹     تعداد بازدید : ۲,۰۱۱
کتاب‌های پرفروش «تابستانه کتاب» معرفی شدند

کتاب‌های پرفروش طرح تابستانه کتاب معرفی شدند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، با وجود سپری شدن سه روز از طرح تابستانه کتاب تعداد کتاب‌های فروخته‌شده به بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ نسخه رسیده است.
بر اساس این گزارش، تاکنون کتاب‌های «هادی الصالحین (ارتباط با خدا)» انتشارات آیین دانش، «من پیش از تو» انتشارت آموت ، «بیشعوری» انتشارات تیسا، «پس از تو» انتشارات آموت، «شازده کوچولو» انتشارات نگاه، «پس از تو (ادامه رمان من، پیش از تو)» انتشارات آموت، «داستان خرس‌های پاندا» انتشارات شمشاد، «جزء از کل» انتشارات چشمه و «هنر شفاف اندیشیدن» انتشارات چشمه در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌ها در طرح تابستانه کتاب هستند.
بر اساس آخرین آمار طرح تابستانه کتاب، «هادی الصالحین (ارتباط با خدا)» با ترجمه حسین انصاریان که با موضوع دعا و زیارتنامه‌ها در قطع جیبی، ۲۸۸ صفحه، شمارگان ۲۰۰۰۰ نسخه با بهای ۱۳۰۰ تومان از سوی انتشارات آیین دانش منتشر شده، رتبه نخست را در فروش این طرح به خود اختصاص داده است.
همچنین کتاب «من پیش از تو» نوشته جوجو مویز نویسنده انگلیسی با ترجمه مریم مفتاحی که در قطع رقعی، ۵۳۶ صفحه، شمارگان ۲۲۰۰ نسخه با بهای ۲۲۵۰۰ تومان از سوی انتشارت آموت راهی بازار نشر شده است، در رتبه دوم فروش طرح تابستانه کتاب قرار دارد.
کتاب «بیشعوری» راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت اثر خاویر کرمنت که با ترجمه محمود فرجامی در قطع رقعی، ۲۳۲ صفحه، شمارگان ۵۰۰۰ نسخه با بهای ۱۵۰۰۰ تومان از سوی انتشارات تیسا منتشر شده است، جایگاه سوم را در میان پرفروش‌ها کسب کرده است.
در طرح «تابستانه کتاب» کتاب های عمومی از ۲۰% تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان از ۲۵% تخفیف برخوردار می شوند.
طرح«تابستانه کتاب» در بازه زمانی یک‌ماهه از ۱۶ تیر تا ۱۵ مرداد سال جاری در کتابفروشی های عضو این طرح اجرا می شود.
علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طرح «تابستانه کتاب» به کانال تلگرامی https://telegram.me/tabestanehketab)) بپیوندند.

منبع خبر : خبرگزار ی ایسنا
آخرین خبر ها
مدیریت دانش؛ فرایندها، رویکردها به چاپ سوم رسیدخبرگزاری مهر از «پر‌سه‌گردی با قانون دینامیت» اثر کمیل سهیلی نوشت«تصمیم‌گیری» به چاپ ششم رسید.«معجزه حرکت» به چاپ چهارم رسید«جغرافیای فرهنگی» به چاپ دوم رسیدمنتشر شدمنتشر شدجوابیه انتشارات تیسا در مورد ادعای یکی از مترجمان کتاب بیشعوریبیشعوری93 میلیارد ریال کتاب در «تابستانه کتاب» به فروش رسیدتلاش برای پاسخگویی به جابه‌جایی تاریخیمردم تابستان راباچه کتابهایی شروع کردند/کتاب ابن سینابین پرفروشهاپیشگامی کتابفروشی‌های شهرستان در طرح «تابستانه کتاب»جریان زندگی زیر شهر تهران کتاب شد«درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» چاپ شدچاپ کتابی درباره عکاسی خیابانی/۴کتاب الکترونیکی دریک کتاب مکتوب۱۱۹ هزار نسخه کتاب در طرح تابستانه کتاب فروش رفتکتاب «مدیریت شهری، از نظریه تا عمل» به چاپ دوم رسیدکتاب‌های پرفروش «تابستانه کتاب» معرفی شدندچاپ کتاب عکاسی خیابانی با اریک کیم