عنوان پیام
متن پیام

"بی‌شعوری" تا ۱۲ مرداد ماه ادامه دارد

تاریخ ثبت : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸     تعداد بازدید : ۳۷۰
"بی‌شعوری" تا 12 مرداد ماه ادامه دارد

نمایش «بی‌شعوری» با اقتباس از کتاب «بی‌شعوری» این روزها در تماشاخانه «سه نقطه» به روی صحنه است.
به گزارش ایسنا، نمایش «بی‌شعوری» کاری از گروه هنری «خلسه» است که از ۱۳ تیر ماه اجرایش آغاز شده و اجرای آن تا ۱۲ مرداد ماه ادامه دارد.
نویسنده، طراح و کارگردان این نمایش علی حسینی است و هنرمندانی چون افشین رهگذر، نوش‌آفرین کیهان، امین ساتیار، سارا شیرازی، مهدی دربندحقیقت، نازنین غروی، محمدحسین غروی و ملیکا مشعل در آن ایفای نقش می‌کنند.
تماشاخانه سه‌نقطه هر روز ساعت ۲۰ در بلوار کشاورز، خیابان کبکانیان میزبان دوستداران هنرهای نمایشی میزبان علاقه‌مندان به تماشای این اثر است.
"من یک بی‌شعورم و هیچ خیالی نیست/ حال تحت درمانم و هیچ ملالی نیست" شعار نمایش بی‌شعوری است.
این نمایش با حمایت انتشارات تیسا، ناشر این اثر خاویر کرمنت درحال اجرا است، کتابی که به چاپ بیست و دوم رسیده و به موضوع بی‌شعوری در مناسبات روزمره اشاره دارد.

منبع خبر : خبرگزار ی ایسنا
آخرین خبر ها
تخفیف 50 درصدی برای تازه‌ترین اثر انتشارات تیسا93 میلیارد ریال کتاب در «تابستانه کتاب» به فروش رسیدمطرب عشق با میلاد امام رضا (ع) می‌آیدتلاش برای پاسخگویی به جابه‌جایی تاریخیعرضه نیم‌بهای کتاب‌های تیسامردم تابستان راباچه کتابهایی شروع کردند/کتاب ابن سینابین پرفروشهاپیشگامی کتابفروشی‌های شهرستان در طرح «تابستانه کتاب»جریان زندگی زیر شهر تهران کتاب شد«درآمدی پیشرفته بر اقتصاد فرهنگی» چاپ شدچاپ کتابی درباره عکاسی خیابانی/۴کتاب الکترونیکی دریک کتاب مکتوب۱۱۹ هزار نسخه کتاب در طرح تابستانه کتاب فروش رفتکتاب «مدیریت شهری، از نظریه تا عمل» به چاپ دوم رسیدکتاب‌های فروش رفته درطرح «تابستانه کتاب» از مرز ۴۰ هزار نسخه گذشتکتاب‌های پرفروش «تابستانه کتاب» معرفی شدند"بی‌شعوری" تا 12 مرداد ماه ادامه داردچاپ کتاب عکاسی خیابانی با اریک کیمپرفروش های شهر کتاب در هفته دوم خرداد«نظریه اجتماعی و مسئله شهری» چاپ دومی شد«ایران و امریکا گذشته شکست‌خورده و مسیر آشتی» به چاپ دوم رسیدچاپ دوم «ایران و امریکا؛ گذشته شکست‌خورده و مسیر آشتی»