عنوان پیام
متن پیام
فرهنگ واژگان خوب برای دانشجویان خوب
عنوان : فرهنگ واژگان خوب برای دانشجویان خوب
نویسنده : محمود فرجامی
ناشر : انتشارات تیسا
شابک : ۹-۰۵-۷۲۱۲-۶۰۰-۹۷۸
تاریخ چاپ : بهار ۱۳۹۳
نوبت چاپ : چاپ اول
تعداد صفحه : ۶۸
وزن : ۱۰۰ گرم
قیمت : ۵,۰۰۰ تومان
تخفیف : ۱۰ %
موضوع : کتاب هادس
وضعیت : موجود
خرید کتاب از فروشگاه
تعداد بازدید : ۲,۷۸۲

فرهنگ واژگان خوب برای دانشجویان خوب

محمود فرجامی

۱. با مطالعه این کتاب کوچک درخواهید یافت که تمام تعاریف رسمی درباره دانشجو و دانشگاه اشتباه است و همان‌چیزی که خودمان فکر و عمل می‌کنیم، درست است! مثلاً پایان‌نامه هیچ ربطی به تحقیق و پژوهش و روش‌شناسی ندارد و عبارت است از همان فرایندی که در تایپ و تکثیری‌های خیابان انقلاب تهران و نزدیک سایر دانشگاه‌ها جریان دارد.
اینکه چرا باید یک نفر کتابی را بخرد که در آن همان چیزهایی نوشته شده است که خودش می‌داند و به آنها عمل می‌کند، البته کار بیهوده‌ای است؛ اما نه به اندازه تلاش فراوان برای گرفتن مدرکی که به هیچ دردی نمی‌خورد، در رشته‌ای که آدم هیچ علاقه‌ای به آن ندارد و در محیطی که به‌شدت کسالت‌آور است!
۲. در این کتاب بیش از بیست جای خالی برای تصویرسازی وجود دارد؛ اگر ذوق نقاشی و تصویرسازی دارید، می‌توانید در این فضاهای سفید اثر هنری خلق کنید. اگر آثار هنری‌تان به جای قلب تیرخورده و جام شکسته، طنزآمیز و الهام‌گرفته از متن باشند، این شانس را دارید که تصویرگر چاپ بعدی این کتاب باشید و درضمن مبلغ قابل توجهی هم از نشر تیسا جایزه بگیرید؛ آدرس و شماره تلفن تیسا در صفحات اول کتاب نوشته شده. ضمناً فراموش نکنید نشر تیسا مؤسسه قرض‌الحسنة فلان‌البهمان نیست و وعده سر خرمن نمی‌دهد.
۳. اگر نیت‌تان از نگاه‌کردن به پشت جلد، آگاهی از قیمت کتاب بوده است، اما خواسته‌اید با مطالعه این توضیحات مثلاً حفظ آبرو کنید، لطفاً قیمت را که پایین‌تر نوشته شده، هرچه زودتر نگاه کنید و کتاب را سر جایش بگذارید. سر جایش البته توی جیب یا کیف و نهایتاً قفسه کتاب‌های خودتان است. منتها شما که این‌قدر به فکر آبرویتان هستید که حتی حاضر نمی‌شوید مستقیماً قیمت آن را نگاه کنید، لطفاً قبل از انتقال کتاب به سر جایش وجه ناقابل آن را بپردازید؛ گول ظاهر مهربان این انتشاراتی‌ها و کتاب‌فروش‌ها را نخورید، آبرو برای کسانی که فراموش کنند پول کتاب را بدهند یا کسانی که به‌اشتباه کتاب می‌دزدند، نمی‌گذارند!
۴. فکر نمی‌کنید زمانی که تا همین الان برای مطالعه پشت جلد این کتاب کم‌حجم و ارزان صرف کرده‌اید از میزان متوسط سرانه مطالعه ایرانیان در یک روز بیشتر است؟!

کتاب های مشابه